İade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, maalesef size geri ödeme veya değişim sunamayız.
Bir iadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız koşulda olması gerekir. Orijinal ambalajında da olmalıdır.
Birkaç çeşit mal iade edilmekten muaftır. Yiyecek, çiçek, gazete veya dergi gibi bozulabilir mallar iade edilemez. Ayrıca samimi veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen diğer ürünler:
* Hediye Kartları
* İndirilebilir yazılım ürünleri
* Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir fatura veya satın alma belgesi gerekir.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:
* Açık kullanım belirtileri olan kitap
* Açılan CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya vinil kaydı.
* Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasar görmüş veya eksik parçalar.
* Teslimattan sonra 30 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

Geri ödemeler (mümkünse)
İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendiririz.
Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler (mümkünse)
Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Ardından kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmi olarak kaydedilmesi biraz zaman alabilir.
Sonra bankanıza başvurun. Geri ödeme yapılmadan önce genellikle işlem süresi vardır.
Tüm bunları gerçekleştirdiyseniz ve hâlâ geri ödemenizi almadıysanız, lütfen bize services@ich-teste-mich-jetzt.com adresinden ulaşın.

İndirimli ürünler (varsa)
Sadece normal fiyatlı ürünler iade edilebilir, maalesef satış öğeleri iade edilemez.

Değişimler (varsa)
Sadece arızalı veya hasarlıysa öğeleri değiştiririz. Aynı ürün için değiştirmeniz gerekiyorsa, bize customerervice@ich-teste-mich-jetzt.com adresinden bir e-posta gönderin ve ürününüzü Dorfstrasse 7, Kollbrunn, ZH, 8483, İsviçre’ye gönderin.

Hediyeler
Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde bir hediye olarak işaretlendiyse, iadenizin değeri için bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra, size bir hediye sertifikası gönderilecektir.
Ürün satın alındığında bir hediye olarak işaretlenmediyse veya hediye veren daha sonra sipariş vermek için kendilerine gönderilen siparişi verdiyse, hediye veren kişiye geri ödeme göndeririz ve iadenizi öğrenir.

Nakliye
Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese göndermelisiniz: Dorfstrasse 7, Kollbrunn, ZH, 8483, İsviçre.
Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

75 $ ‘ın üzerinde bir ürün gönderiyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünmelisiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.